Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Pakatav elurõõm eetrlikest õlidest ja kristallidest
24. märtsil 2018 kell 10-13


Oled oodatud mõnusale inspiratsioonipäevale Võluvõru keskusesse, kus intuitiivne terapeut ja selgeltnägija Triin Katriin räägib kristallide ja eeterlike õlide omadusest ja päritolust ning sellest, kuidas kristallid ja eeterlikud õlid aitavad meil tänastes muutuvates energiates saavutada paremat tasakaalu ja heaolu. 


Igale olukorrale on olemas lahendus loodusest - Triin Katriin aitab selle teadmisega taas kontakti luua ning julgustab igaühe intuitsiooni tugevdama, et ennast aidata ja taas reele saada. 

Kristallid ja eeterlikud õlid on võimsad looduse kuningriigid, mis on omavahel otseses ühenduses ja on meile antud suureks abiks praegustel muutumiste perioodil.

Mõnusal energia- ja aroomihommikul me teeme tutv
ust ja ühendume valiku imeilusate kristallidega ja põhiliste puhaste terapeutiliste eeterlike õlidega, mis aitavad meid tasakaalustada nii emotsionaalselt, mentaalselt kui ka füüsiliselt.


* Loome ühenduse põhiliste tervenduskristallidega ja räägime nende tervendavatest omadustest
* Räägime põhilistest ja puhastest eeterlikest õlidest ning kuidas neid kasutada selleks, et saavutada parem tasakaal ja heaolu 
* Räägime energia muutumise füüsilistest ja emotsionaalsetest sümptomidest ning kuidas neid on võimalik tasakaalustada ja aidata kristallide ja eeterlike õlide abil 

Inspiratsioonikoolituselt saad kaasa meeldiva naeratuse, hea olemise ja mõnusa kogemuse kristallide ja õlidega töötamisest.

Eeterlikke õlisid ja kristalle soetamise kohta küsi lisainfot ürituse korraldajalt ja koha peal jagatakse ka selle kohta infot. 

NB! Sellele üritusele võid tulla koos oma lapstega alates 7. eluaastast, kes on nõus kuulama ja kellele arvad, et eeterlikud õlid ja kristallid oleksid ka heaks abiliseks - kristallid ja eeterlikud õlid on väga sobivad leevendajad lastele ernevate probleemide korral (unetus, rahutus, igatsus, kooliprobleemid jne).

Osalustasu: 13€, kahekesi tulijatele 11€/1 inimene, doTerra liikmetele 10€, lastele 7€, saab maksta koha peal sularahas 

Registreeru: inspiratsioonikoolitused@gmail.com

Lisainfo:
voluvoru@gmail.com 
+372 5853 1062


Läbiviija:
Triin Katriin 
koolitaja/terapeut 
Tel: +37252 65 432
E-mail: triinkatriin@gmail.com

http://hingeltvaba.com/