Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


LASTE KESKENDUMISE HEAKS – VÕRUS 16.03 ja 4.05

 

Siit leiad infot, mille abil maandada rahutuid ja ülemeelikuid lapsi, nii et nad suudaks paremini keskenduda ja tasakaalukalt tegutseda. Veelgi enam – lapsed õpivad peagi ennast ka iseseisvalt rahustama, et maandada pingeid stressirohketel hetkedel.

 

Vaikuseminutid pakuvad kasulike tööriistadena lühikesi keskendumisharjutusi, mis on lastele meeldivad. Nende mõju on kosutav ja värskendav, samas õpivad lapsed oma tähelepanu teadlikult suunama ja hoidma vajalikul.

 

Vaikuseminutite baaskoolituse on läbinud üle 1500 lapsevanema ja õpetaja. Nende kogemuse järgi saab paariminutiliste harjutustega kasvatada:
  • oskust ise rahutusest ja ärevusest väljuda, tulla paremini toime võimalike pingete, ülekoormuse ja stressirohkete olukordadega;
  • võimet oma tähelepanu suunata ja hoida, keskenduda ja süveneda;
  • suutlikkust mõista oma tundeid ja mõtteid;
  • empaatiavõimet ning heatahtlikku-tähelepanelikku hoiakut, mis aitab olla hooliv nii enda kui teiste suhtes.
  • iseenda meelerahu ja tasakaalukust, keset lärmakat ja nõudlikku keskkonda.
  •  

Just eelmisel nädalal jõudis meieni ühe Võru kandi õpetaja tagasiside:

“Olen märganud, et peale lastega harjutuse läbiviimist on nad suutelised rohkem keskenduma. Harjutuste abil suureneb tähelepanuvõime ning kaob hetkeline ärevus ning mõju on tuntav nii lastel kui endal. Baaskoolituselt sain palju huvitavaid ideid ja harjutusi. Kindlasti soovitan vaikuseminutite koolitust kõikidele, kes tegelevad lastega või soovivad leida endale sobivaid meelerahu harjutusi, mille tulemusena paraneb keskendumisvõime ning on kergem toime tulla pingelistes olukordades.”

 

Oleme kuulnud ka palju tänu ja isegi imestust, et koolitus on niivõrd praktiline! Ikka ja jälle jagavad osalejad rõõmu, et nad on saanud konkreetsed praktilised tööriistad, millega lapsi ja ennast toetada.

Baaskoolituselt saab iga osaleja kaasa 16 harjutust, 2 raamatut ja palju vajalikke kogemusi.

 

Võru koolitusgrupp alustab 16. märtsil ja jätkab 4. mail.

Saad selles koolitusgrupis tuge pika aja jooksul, nii et Sul on kogemused ja enesekindlus harjutuste tulemuslikuks kasutamiseks.

Nii laste kui enda heaks!

 

Sinu toetamine on mitmekülgne ja seetõttu saad kindel olla koolituse väärtuslikkuses enda jaoks. Vaata ja registreeru siin: http://bit.ly/2EEvh81

 

PS Kui tahaksid kuulda ühe ema kogemust, kuidas ta harjutuste abil lapse emotsionaalse probleemi lahendas, siis vaata seda lühivideot: https://www.youtube.com/watch?v=t4Y3g_qLXG0