Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Hea Ingelliku Reiki õpilane! Leia aega veebruaris, et end välja lülitada ja tulla talvisesse laagrisse, kus mõnusas kulgemises saame praktiseerida õpitut ning teha meditatsioone ja praktikaid.


Mida sa laagrist kaasa saad? Rohkem vabadust, enesekindlust ja spirituaalset julgust enda tajude väljendamisel. Kindlasti tervendust ja rõõmu teada, et oled eriline ja ainulaadne siin maailmas ja õpid end rohkem väljendama spirituaalse olendina. Saad teada, mis energiad sind ümbritsevad ja kuhu oled teel. Lisaks helgib su kaelas imeilus spirituaalne mala, mille oled enda hingest loonud.

Laagrit viivad läbi Ingelliku Reiki õpetajad Triin Katriin ja Ita-Riina Pedanik. 

Laagris teemad (lisanduvad jooksvad praktikad):

Laupäeval: 
* Ingellikud meditatsioonid puhastuseks ja tervenduseks
* Ingellik juhatus ja valgusportaalide energia, valgustöö
* Tervendusseanss iseendale ja teisele
* Ühe konkreetse iseenda valdkonna transformatsioon 
* Intuitiivsed harjutused energiate tunnetamiseks - selgelttajumis/nägemisharjutused teineteisega - mis energiates me oleme, mis olendid-energiad meid ümbritsevad, kaitsevad, juhatavad
* Ringkäik ja tunnetamised looduses, maandamine 
* Spirituaalne elu kui selline - räägime spirituaalse inimese elust ja avame teemat erinevate nurkade alt 
* Miks kogeme selliseid muutuseid nagu me kogeme? Tunnetame, kus me igaüks parasjagu omas protsessis oleme. Räägime energiatest ja suundadest, arengutest. Nõuanded selgeltnägijalt - vajadusel võtab Triin Katriin sõna :)

* Laupäevaõhtul laagris rituaalne tants ja peale tantsu lõõgastav saun

Pühapäeval:
* Hommikumeditatsioon 
* Malade punumine Ita-Riina juhendamisel

Laagri kellaajad:
Laupäeval kl 10 - 18. 
Hommikusöök laupäeval kl 8:30 - 9:30 (nendele, kes ööbivad reede öösel ja tulevad varem kohale, igaüks võtab hommikusöögiks asju kaasa). 
10:00 laagri algus, meditatsioon
10:30 spirituaalne praktika, tervendusseansid
12:00 - 14:00 lõunasöök, paus 
14:00 selgeltnägemis-tajumisharjutused , mis energiad meiega kaasas käivad, kes me oleme 
15:00 teepaus
16:00 meditatsioon 
16:30 käik loodusesse, looduse tunnetamised, portaalide energiad, 
17:00 arutelud, tervendusseansid 
18:00 rituaalne tants 
kl 19:00 õhtusöök 
kl 20:00 saun 


Pühapäeval:
kl 8:00 - 9:00 hommikusöök
kl 9:00 - 10:00 avameditatsioon 
kl 10:00 - 16:00 malade punumine. 

NB! Kes ei punu malasid (kui mala on juba olemas), siis teile on eraldi kava kõrvalmajas. Laager kestab pühapäeval kl 16-ni.

*** kellaajad võivad jooksvalt nihkuda. 

NB! Kui grupis on rohkem kui 6 inimest, toimub malade punumine laupäeval ja pühapäeval kahes grupis, üks grupp punub malasid ja teine teeb praktikaid. 

Laagris saab igaüks soovi korral, kellel veel ei ole, punuda oma spirituaalse mala! Mala punumine on väga eriline, võimas ja sügav kogemus, mis võtab aega vähemalt 4-6 tundi, kus keskendunult leiad endale vajalikke pärleid mala kokkupanemiseks. Lõpus mala aktiveeritakse ja see hakkab tööle sinu jaoks vastavalt sellele, mida see mala sinu ellu looma ja tooma peab. Minu isiklik mala punumise kogemus muutis minu elu - soovin, et ka sina saaksid seda tunda! 
Malade punumise töötoa tasu on laagri hinna sees, aga mala materjalide tasu tuleb eraldi juurde - (materjalideks kulub Ita-Riina sõnul umbes 50 - 120€ vahemikus - saad maksta ka kokkuleppel osadena või peale laagrit ülekandena, kui teisiti ei saa, aga soov on suur malat punuda). Malade töötoas saab osaleda umbes 6 inimest mõlemal päeval, seetõttu anna kindlasti teada, sest kes ei osale töötoas, osaleb samal ajal laagri tegevuses ja nii mõlemal päeval. 

NB! Kui laagriga soovivad ühineda need, kes ei ole ingelliku reikiga kokku puutunud, kuid spirituaalsus tõmbab ja on osa sinu elust, siis on võimalus liituda - anna endast märku! 

Osaluspanus: Laagri maksumus koos toitlustuse, ööbimise ja malade punumise töötoa tasuga 155€ (eelregistreerumisel enne 26. jaanuarit 135€/1 inimene), koha kinnitamiseks tasu tagastamatu ettemaks 45€ Slow Living OÜ kontole (EE262200221042664063) , selgituseks osaleja nimi/laager. 

Osalustasu sisaldab: tegevust laagris ja malade punumise töötoa tasu (eraldi tuleb juurde maksta ainult materjalid), hinna sees on ka laagri jooksul 3 söögikorda (laupäeval lõuna- ja õhtusöök, pühapäeval hommikusöök) ja laupäevaõhtune saun. Olemas koha peal saunalinad, magamisasjad. 

NB! Ööbimine: Juhul, kui sa soovid kohale tulla juba reede õhtul, saab ööbida reede öösel lisatasu eest 13€/1 öö. Soovi korral saab reede õhtul ka saabumisel sauna minna - anna eelnevalt sellest teada. 

NB! Toitulustus: Laagris on võimalik taimne toit - anna eraldi registreerumisel teada, kui sa ei söö liha/kala. Soovi korral võid kaasa võtta oma toitu, näksimist - on olemas külmkapp, köök ja nõud söögi tegemiseks. Laupäeva hommikul teeme ühise hommikulaua kaasavõetud asjadest. Menüü saadan eraldi registreerumisel, kui tean, kui palju on taimse toidu sööjaid ja kui paljud soovivad liha/kala. 

Registreerumine:
Triin Katriin 
inspiratsioonikoolitused@gmail.com
tel +372 52 65 432