Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Professionaalse terapeudi kursuse eesmärk on viia Ingelliku Reiki õpilane kurssi ka professionaalse osaga terapeuditööst ning ühendada see imelise ingelliku energiaga.

Kursus koosneb kahest erinevast osast - esimene osa on energeetiline töö koos uute tervendusmeetoditega ja teine osa koosneb praktilisest/eetilisest informatsioonist terapeuditöö kohta.

Peale kursust omab Ingelliku Reiki õpilane professionaalseid teadmisi ja on valmis ametlikult töötama Ingelliku Reiki terapeudina. Ingelliku Reiki professionaalse terapeudi astmele järgeb Ingelliku Reiki õpetaja aste, mis annab oskused edastada Ingelliku Reikit kui tervendussüsteemi õpetajana.

Esimesel kursuse osal viiakse läbi kaks puhastusprotsessi ning üks pühitsusprotsess ning tutvustame kahte uut tervendusmeetodit. Need keskenduvad spiritaalsetele põhimõtetele, mis on kaasatud Ingellikku Reikisse kui tervendustöösse.

Kursuse teine osa katab praktilised ja spirituaalsed sõlmpunktid, mida on vaja arvesse võtta terapeudiks olemisel. 

Kursuse kava:
Esimene osa:
- Puhastusprotsess ja olemitest vabanemine - Kaks pühitsust. Ingelliku Reiki 4-ndale astmele pühtsemine ja Ingelliku Reiki 3.ja 4. astme pühitsus Sarimi peainglitega. - Kaks uut tervendusmeetodit - eeterkeha ja sfääriline tervendamine - Info kahe Ingellikus Reiki kasutatava tervendusmeetodi kohta - magnetiline ja kiirguslik tervendamine - Töö tundekehaga - Ülevaade, kuidas puhastada ja pühtseda ruuumi ja selle eesmärk ja funktsioon tervendamise situatsioonis - Tervendamine läbi surma ja arusaamine surmast ja suremise protsessist - Haiguse olemus ja selle käsitlemine tervendusseansil - Tervendusseanss - Konfidentsiaalsus - Kestvus - Kuulamine ja suhtlemisoskus - Tagasiside - Kuidas tegeleda klientidega, kes tarbivad ravimeid 

Teine osa Professionaalse tervendaja kursuse info ei ole lihtsalt teoreetiline teadmine, vaid annab ülevaate ka esoteerilistest ja spirituaalsetest aspektidest selles valdkonnas. Lisks annab õpetaja kursusel teadmisi kas läbi oma kogemuste või üldinformatsiooni äriliste põhimõtete kohta, mis puudutab professionaalse tervendaja kutset. Igat õpetajat ei saa kindlasti pidada raamatupidamise või turunduse eksperdiks, kuid info põhineb kindlasti isiklikul kogemusel ja teadmisel. Kindlasti on vaja rõhutada nö äri ja spirituaalsuse põhimõtteid ja erinevusi. 

- Professionaalse tervendajapraksise loomine - Praktiline korraldus, tervendusruum, ruumi rentimine vs enda koduruumi kasutamine tervenduseks, klientide külastuste kokkuleppimine, piiride seadmine - Tervendusseansside maksumus - Turundamine, enda reklaamimine kui enda reaalsuse loomine - Eetika ja diskussioon selle üle - Edasine professionaalne areng ja arutlus teemade üle, mis esile kerkivad - Järelvalve ja mentorlus 

Peale kursuse läbimist väljastatakse rahvusvaheline diplom, mis kinnitab, et õpilane on läbinud Ingelliku Reiki professionaalse terapeudi kursuse kõik päevad. Diplomi väljastamisele eelneb Ingelliku Reiki eetikakoodeksile allakirjutamine ning praktiliste tervendusseansside läbiviimine. 

Peale Professionaalse terapeudi kursust võib õpilane peale praktiliste tööde läbimist asuda ametlikult tööle Ingelliku Reiki terapeudina ning on võimalus asuda õppima Ingelliku Reiki õpetaja astmele. Õpetajaastme kursused algavad Eestis kevadest 2017. 


Kursuse ja professionaalse terapeudi sertifikaadi maksumus (kursuse hinna osas arvesta alati, et sul tekib õigus küsida ametlikult peale kursuse lõpetamist oma Ingelliku Reiki seansside eest tasu, mis katab sinu kursuse kulud!): eelregistreerudes enne 31. märtsi 245.- , hiljem 350.-; kordajatele 85.- , Maksta saab kokkuleppel korraldajaga ka osadena!

Oled armastusega teretulnud! 

Ingellik Reiki on suur õnnistus, mis toob endaga imelisi taipamisi, tervenemisi ning kingitusi! 

Lisainfo ja registreerumine: Triin Katriin Anni Ingelliku Reiki õpetaja, koolitaja, terapeut Tel 52 65 432 annitriin@gmail.com