Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/

Yin jooga on rahulik ja meditatiivne joogastiil, mille olemuseks on pikk asendites püsimine (3-6 min), lõdvestamine ja tähelepanu suunamine sissepoole. Kuna yin praktika üks oluline osa on keha ja meele jälgimine, võib seda joogastiili nimetada ka tähelepanu, kontsentratsiooni ja teadlikkuse treeninguks.

Keha tasandil on fookus sidekoel (luud, kõõlused ja liigesed), kus yin asenditega lõdvestatakse pindmised lihased, et venitus jõuaks sügavamate kudedeni ja seeläbi parandatakse keha sisemist elastsust, plastilisust ja verevarustust.

Teiseks oluliseks fookuspunktis on hingamise ja meele jälgimine. Lisaks mõjutavad yin jooga harjutused energeetilist poolt ehk energia liikumist keha organites ja kudedes. Läbi pikaldase poosides püsimise ja täieliku lõdvestumise mõjutatakse kehas kulgevaid meridiaane, aidates vabaneda ajaga kinni jäänud emotsioonidest ja energiablokkidest. Aeglane hingamine aitab tekitada vaikuse kehas ja liikuda lähemale iseenda sisemusse.

Yin jooga ei nõua spetsiaalset ettevalmistust ja sobib nii alustavale kui edasijõudnud joogaharrastajale. Oluline pole see, kui palju sa paindud või millega sa varem tegelenud oled sest kõiki harjutusi on võimalik sooritada kas lihtsamalt-turvalisemalt või keerukamalt.

Kaasa palun võta matt ja pleed.
Osalustasu 7 eurot.

Registreerimine 506 2859 või voluvoru@gmail.com

Tundi juhendab Yin jooga õpetaja Kristi Viert (Yin Yoga Teacher Training Level 2, 2016)