Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


 
3. ja 4. aste
11.-13. november 2016

R kell 18- 21
  L,P kell 10-16
 

Kursus eeldab osalemist kõigil 3 päeval (suletud grupina), peale kursust väljastatakse rahvusvaheline diplom.
 
Ingellik Reiki on üks tähelepanuväärsemaid tänapäeva energiatega kooskõlas olevaid tervendussüsteeme. Ingellik Reiki põhineb Iidsel Teadmisel ja see tervendus on tõeline rõõm töötada käsikäes Ingelliku Kuningriigiga, et tuua kõrgeimat võimalikku tervendust kogu inimkonnale ja ka tervele meie imelisele planeedile koos kõige elavaga.
Ingellik Reiki on kanaldatud Kevin Core'i poolt vahemikus 2002-2003. a. Sellest alates asutasid Kevin ja tema abikaasa Christine Rahvusvahelise Organisatsiooni, mis esindab täna Ingellikku Reikit pea 30. riigis üle maailma. Ingellik Reiki on kingitus Peaingel Metatronilt ja ülestõusnud Meister Djwhal Khulilt. Ingellikku Reikit peetakse tänapäeva tervenduseks ja see aitab meil sujuvalt läbida praegust ülestõusmise protsessi.
Üks Ingelliku Reiki ja Usui Reiki suuremaid erinevusi seisneb selles, et kõik pühitsused ja tervendus on tehtud Ingelliku Kuningriigi poolt. Tänu sellele säilib kõrgeim võimalik puhtus pühitsusel ja tervendusel. Selle tervendusstiili energia puhtust on täheldatud ja tunnustatud kõigi poolt, kes on puutunud kokku selle tervendustööga. Atlantise ja Lemruuria kuldajastutel me teadsime, et olime Jumalikud ja elasime Jumalikena. Ingellik Reiki on hetkel maailmas üks ehedamaid võimalusi, et taaskord ellu äratada see teadmine, et oleme ÜKS.


3. ja 4. astme kursus
On mõeldud neile, kes on läbinud Ingelliku Reiki 1. ja 2. astme kursuse.
Ingelliku Reiki 3. ja 4. astme kursuse eesmärk on pühitseda õpilane Ingelliku Reiki tervendustöö Meistrienergiasse. See leiab aset kõige täiuslikumal võimalikul moel.
Meistri kontseptsiooni on käsitletud erinevates spirituaalsetes ringkondades väga erinevalt. Ingellikus Reikis lähtutakse Meistri kontseptsiooni käsitledes Iidsest Tarkusest, kus Meistri pühitsuse vastuvõtmine on väga individuaalne ja isiklik protsess. Sinu hing on sind juhatanud Ingelliku Reiki juurde, kus sulle antakse energeetiline tööriist, et sa saaksid vastu võtta iseenda meisterlikkuse ja vastutuse selle eest, et kõik, mida sa lood, on sinu enda looming. Ehk Meisterlikkus tähendab, et võtame vastutuse täielikult enda elu Looja aspekti ees. Meistrikursus on üleskutse jätta selja taha ohvriseisund ja tunne, et elame maailmas, kus kannatused tulenevad väljastpoolt meid endid.

Ingelliku Reiki 3. ja 4. astme kursus toetab meie spirituaalset teekonda ja arengut. See äratab meie varjatud spirituaalseid loomupäraseid andeid, taastab meie Kõrgema Mina ühendust, toetab meie valgustumisprotsessi. Oma spirituaalseid talente võib inimene kasutada omamoodi - osad avastavad, et nende töökaaslased küsivad neilt tihemini nõu, osad avastavad endas selgeltnägija-meediumi anded, osad tajuvad peale kursust tugevaid inspiratsioonipuhanguid ning kirjutavad luuletusi või loovad muusikat. Elu hakkab justkui uues suunas voolama ja avaneb täiesti uuel moel. Samas võib meie hing valida ka õppetunde, mis võivad energeetiliselt tugevalt üles tulla ja meie elus väljakutseid esitada. Modernne arusaam spirituaalsest teekonnast on kui pehme ja sujuv teekond ilma takistusteta. Oleks tõesem väita, et spirituaalne teekond on muutuv, dünaamiline, väljakutseid esitav ja mõnikord kaootiline. Meie otsus on käia sellel teekonnal austuses, armastuses, rõõmus ja väes. Meistri teekond on väga harva kerge, kuid see on täis ELU.

See kursus on tõeline kingitus neile, kes soovivad veelgi sügavamalt sulanduda Ingelliku Kuningriigiga. Peaingel Metatron ütleb, et Ingellik Reiki on tänapäeva energiatega kooskõlas olev tervendus ja selle eesmärk on toetada igaüht, kes otsib juhatust oma spirituaalsel teekonnal. Me oleme kõik teekonnal, kus integreerime ja mõistame tõde, et oleme Loojad, et oleme oma reaalsuse Meistrid. See kursus annab vahendeid, kuidas sulanduda täiuslikumalt inimese Hinge energiaga, Kõrgema Minaga ja kuidas täita oma Eluülesannet siin Maal.
Sügavad ja võimsad pühitsused ja tervendused sellel kursusel pakuvad tõelisi elamusi neile, kes otsivad oma elus muutusi.
Paljud inimesed on Ingelliku Reiki kursuse ajal või peale kursust kogenud, et nende eluülesanne avaldub peale Meistripühitsuste vastuvõtmist. On ka neid, kes peale kursust on avastanud endas Valgustöötaja, kus koostöös Ingelliku Kuningriigiga asutakse meie imelise Planeedi teenistusse, tuues kõrgeimat võimalikku tervendust kogu inimkonnale kui ka emakesele maale. Ingellik Reiki avab ja toetab kõikide spirituaalseid andeid, mis iganes on sinu unikaalne Dharma ja spirituaalne teekond.

Ingellik Reiki võib täielikult muuta sinu elu! Ingellik Reiki muudab sinu DNA-d, rakke, molekule ja aktiveerib sinu Valguskeha. See aitab sul sulanduda lähedasemalt Ingelliku Kuningriigiga ning tugevdab sidemeid Ingellike valgusolenditega. See kursus on võimas kogemus isiklikul tasandil ning sillutab teed Galaktiliseks ülestõusmisenergiaks.
KURSUSE SISU:
- Ruumi pühitsemise, puhastamise ja avamise ning sulgemise eesmärk;
- Ülevaade Ingelliku energia iseloomust ja Peainglitest;
- Maandus, maandamatus. Maandusmeditatsioon;
- Tundekeha seletus, selle tähtsus. Tundekeha meditatsioon;
- Kolme erineva tervendusseansi läbiviimine;
- Puhastus ja Ingelliku Reiki 3. astmele häälestamine;
- Puhastus, olemitest vabastamine ja Ingelliku Reiki 4. astmele (meistriastmele) häälestamine;
- Ingellike Kosmiliste Kiirte pühitsus;
- Meistrite Peaingellik häälestus;
- Arusaamine Hinge perekonna mõistest ja tervendamine meie Jumaliku kohalolekuga;
- Iidse Silmsideme tervenduse läbiviimine ja selle ajalugu.

NB! Palun kursusele kaasa võtta 1. ja 2. astmel saadud Meistrikristall!
Kursuse tasu 180 eurot  registreerumisel enne 01.11.16, hiljem 200 eurot.  Kordajatele 80 eurot.
 
Registreerimine voluvoru@gmail.com või tel 5853 1062
Lisainfo Triin Anni Ingelliku Reiki õpetaja tel +37252 65 432