Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Oled oodatud ingelliku suvisesse energialaagrisse Põlvamaal, et laadida oma akusid ja täiendada energiavarusid ning avastada endas aina enam vaimsust, saavutada paremat tasakaalu ja mõnusat olekut!

Laagrisse on tulemas ka üllatuskülaline, Eesti esoteerika esinaine ja armastatud raadiosaadete juht Ingrid Peek, kes on äsja ilmutanud oma õnnevalemi raamatu: "Hallo, Kosmos! Palju õnne"! Ingrid esitleb laagris osalejatele verivärsket raamatut, jagab oma õnne valemit ning kõikidel soovijatel on võimalus raamatut koha pealt soetada koos autori pühendusega.

Laagri sisu:
Meie sünnipärane õigus on kergus, armastus ja rõõm ja seda kõike leiame eelkõige iseendast, et jagada ja kiirata seda välja kõigile meie ümber ja ka tervele planeedile. Neil päevil võtame me kontakti ingelliku tervendava väega, õpime kutsuma ja enda lähedal hoidma iseenda kaitseingleid, teejuhte, võtame kontakti kristallide iidse ja sügava jõuga ning õpime neid energiad kasutama nii, nagu seda mujal ei õpetata - läbi Iidse tarkuse ja teadmise. Teeme puhastavaid ja tasakaalustavaid meditatsioone, õpime kasutama energiakiiri ja värvide universaalset jõudu. Seda kõike selleks, et tänases kiirenenud energias saavutada parem kontakt iseendaga ja jääda ka kõige keerulisemates olukordades iseenda väe ja jõu juurde.

Laagri kava:
* Ingellik energia ja sellega ühendumine;
* Ingelliku energia tervendusmeditatsioon ja õpime end ingelliku energiaga väestama ja puhastama;
* Energiate muutumine, muutumise sümptomid ja kuidas ära tunda, et oled muutumises ja kuidas ennast sel perioodil aidata tasakaalustada;
* Räägime hingesugulastest ja kohtume meditatsioonis oma hingeperekonnaga
* Energiakiired, nende kasutamine ja kutsumine väestamiseks ja kaitseks;
* Kristallide iidse tervendava jõu äratamine, praktikad kristallidega - võta olemasolul kaasa oma kristalle ja kristallpendel!
* Kristallist väe-ehte valmistamine
* Mõõdame oma energia sagedust ja energiaid pendliga;
* Väestav tants;
* Ingrid Peegi verivärske raamatu "Hallo, Kosmos! Palju õnne" esitlus

Nende kahe tervendava päeva jooksul võtame täielikult aja iseendale, saame sõbraks iseenda tunnete ja sisemise väe ja jõuga, jätame nii palju kui võimalik maha vanu harjumusi ja süvenenud takistavaid emotsioone ja mustreid ja saame igaüks aina rohkem ja julgemalt iseendaks.
Selle laagri jooksul paneme me kokku pildi endast kui tervikust, kuidas meie tajume maailma, mis on meie takistavad ja mis on meid väestavad mustrid ja kuidas ennast hoida ja jääda mõnusasse tasakaalu ja selgusesse.


Riietu mugavalt, et saaksid venitada ja joogatada ja et sul oleks nendel päevadel mugav ja soe olla. Tantsu jaoks võid võtta kaasa pika seeliku. Väga armas oleks, kui me kannaksime palju valget!

Ritriiti viivad läbi Triin Anni (Ingelliku Reiki õpetaja nii Eestis kui ka mujal) ja Ita- Riina Pedanik (Ingelliku Reiki meister-tervendaja) ja Ingrid Peek (armastatud raadiosaatejuht ja kirjanik)

Laager toimub: Põlvamaal, Tilsi külas Põdra majas
Alustame reedel, 1. juulil kell 12:00 (koguneda saab alates kell 11st) ja lõpetame laupäeval, 2. juulil 20:00

Osalustasu:
Registreerumisel enne 22. juunit 130.-, kahekesi tulijatele 111.-/1 inimene; hiljem 150.-
(Hind sisaldab laagrit, majutust, toitu ja sauna. NB! Võta kaasa saunatamise asjad!).
NB! Kes soovib laagrisse tulla ilma koha peal ööbimiseta, kehtib soodsam hind! Palun uuri hinda korraldajalt.

Eelregistreerimine kui 20. juunini Võluvõru kontaktidel voluvoru@gmail.com või tel 5853 1062
Tasumine MTÜ Võluvõru kontole EE461010220205690221 SEB, selgituseks osaleja nimi, hiljemalt 26.06.2016