Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Egost teadlikuks saamise seminar

Igal inimesel on Ego – see on paratamatus selles elus, nii nagu keha ja tunded. Ego on mitmetasandilile, pealispinnal meile endile ja teistele nähtav on tavaliselt jäämäe tipp, selle all aga laiub mägi ise, millest me suures osas isegi teadlikud ei ole. Paratamatult juhib ta meie elu rohkem kui me uskuda või karta oskame.

Egost tulenevad käitumised ei tähenda seda, et nad on vaid mässavad, kurjad, vihased ja omakasupüüdlikud. Vastupidi, enamus “mängud” on hoopistükis pealtnäha armastavad, paljud neist tähelepanu lunivad, osad ennast ohverdavad, mitmed väljeduvad pidevas kõiges ja kõigis kahtlemises ja suur osa on juhitud hirmudest valu, hirmu enda, läbikukkumise, nõrkuse, avatuse jm sarnase ees. Üle kõige kardab ego aga tundmatut ja seetõttu hoiab ta kinni pigem tundmaõpitud valust ja kannatusest kui laseb sellest lahti, et võtta vastu tundmatu – elu ilma valu ja kannatuseta.

Egost teadlikuks saamine on kõige valgustavam kogemus, mida Sa oma elus läbi teha saad. Samal ajal on ta ka kõige vabastavam. Ei ole vahet, kus sa oma eluteel oled. Oled sa rikas või vaene, üdini vaimne või materiaalne. Patune või õilis. See koolitus igal juhul annab Sulle juurde üksjagu sügavaid teadmisi enda ja teiste inimeste paremaks mõistmiseks.

Kaastunne on see, mida me kõik vajame nii enda kui inimkonna suhtes üldiselt ja kaastunne saab sündida vaid läbi teadlikkuse mängudest, mida inimkehas olles mängime.

See seminar on sissejuhatus imelise ego lahtiharutava tööriista, Enneagrami, maailma. Enneagrami päritolu ei ole päris selge, kuid kasutuses on ta juba kindlasti paar tuhat aastat. Teadmine temast on liikunud läbi erinevaid müstilisi õpetusi ja on avalikkuse eest olnud varjatud. Vaatamata oma müstilisele päritoluole on ta sügavalt kahe jalaga maapeal ja imelihtsalt mõistevav igale inimesele.

Toimumisaeg: Reede, 11. märts kell 18.00 – 21.00 ja Laupäev 12. märts 2016 kell 10.00-19.00

Osalustasu 75 eurot
Registreerimine info@rannak.ee või voluvoru@gmail.com
Seminar- koolituse läbiviija Joonas Saks

AJAKAVA


Reede, 11. märts 2016
17:45 Osalejate registreerimine
18:00 Seminar algab
21:00 Seminari lõpuaeg

Laupäev, 12. märts 2016
09:45 Kogunemine
10:00 Seminar algab
19:00 Seminari lõpuaeg

Lõunapaus 1,5 h (ei sisaldu hinnas)