Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Võru demokraatiakoolis on veel ruumi 

Juba 30. jaanuaril (MTÜ Võluvõru ruumides, Jüri 19a) kell 14 kohtume Võrumaa, Põlvamaa ja Valgamaa ärksamate vabaühendustega, et leida lahendusi oma töö paremaks korraldamiseks. Oled sa alles alustanud või juba pika kogemusega organisatsioon, kogukonnas tegutsev või üle Eesti huvisid kaitsev – kõik tahame olla kaasavad, avatud ning demokraatlikud.

 

Mis demokraatiakool täpsemalt on ja millest märtsi lõpuni toimuva “kursuse” jooksul juttu tuleb, saab lugeda www.ngo.ee/demokraatiakool. Lühidalt on üle Eesti toimuvate seminaride eesmärgiks otsida lahendusi, kuidas me vabaühendustes võiksime paremaks demokraatiakooliks olla ning milliseid võtteid selleks oma tegevuse korraldamisel kasutada. Alustasime hea kodaniku kasvulava lahtimõtestamisega, teisel aruteluseminaril räägime heast valitsemisest ja demokraatlikust juhtimisest vabaühenduses -  organisatsiooni struktuurist ja töökorraldusest, nii liikmete kui võrgustiku kaasamisest, läbipaistvusest ja aruandekohustusest ning võimalustest oma tegevusi ja mõju näidata. Sellel korral veab arutelu ja jagab ka oma kogemusi Maris Jõgeva,  EMSLi juhataja.

 

Viimasel, kolmandal, korral arutame läbipaistvuse ja eetika teemal - juttu tuleb eneseregulatsioonist ja eetikakoodeksitest, EKAKis kirjeldatud koostööpõhimõtetest ja nende järelevalvest.Selle toimumisaja lepime aga juba kohtudes kokku.

 

Anna oma tulekust teada siin. Mida rohkem meid kokku saab, seda rohkem saab vaielda ja kogemusi vahetada. Seminarid on tasuta, küll aga ootame aktiivset kaasarääkimist ning kodutööde tegemist. Küsimuste ja registreerimisega aitab Hanna Jemmer (hanna.jemmer@gmail.com).

 

Demokraatiakooli korraldavad koostöös Vabaühenduste liit EMSL ning Teaduse- ja Kultuuri  Sihtasutus Domus Dorpatensis. Kõik see toimub Siseministeeriumi toel.