Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Konstellatsioon ehk süsteemne paigutus on asjade, olude, inimeste paiknemine üksteise suhtes, vastastikuses seoses olemine.
Perekonstellatsioonis tehakse pereliikmete vahelised suhted ja seosed nähtavaks selle kaudu, et pere või selle osad paigutatakse konstellatsiooni, kus kasutatakse esindajaid, kes esindavad kas elus või surnud pereliikmeid. Niisugune konstellatsioon võib hõlmata mitut põlvkonda ja paljastada seeläbi seni teadvustamata sidemeid vanavanemate ja vanavanavanemate põlvkondadega. Selle kaudu tulevad ilmsiks need jõud, mis mõjutavad meid teadvustamatult: mahasurutud tunded, päritud käitumismustrid, moraalinormid, tedvustamata sidemed, hirmud, foobiad, nii head kui halvad jõud. Peale perekondade võib konstellatsioone koostada igast rühmast, sotsiaalsest süsteemist, organisatsioonist ja suhtest. Konstellatsiooni võib paigutada ka sotsiaalseid üksusi või abstraktseid elemente- asutuse osakondi, rahvusi, religioone, haigusi, uskumusi, ideid, lahendusi jne.
Tule konstellatsioonide töötuppa, kui soovid teada saada, millised on peresüsteemide põhiseadused ja mõista oma probleemide seost pere ja suguvõsaga, vaadata oma peresüsteemi, konkreetseid situatsioone, suhteid, teha praktilisi harjutusi jne. Osavõtt  eeldab valmisolekut grupitöös osalemiseks.
                                        
Osalustasu 8 eurot
Vajalik eelregistreerimine tel. 5698 5810 või voluvoru@gmail.com                          
Töötuba toimub kui registreerunud on vähemalt 5 inimest.

Soovitatav kirjandus meetodiga tutvumiseks:                                                                 
Wilfried Nelles „Tegelikkuse tervendav jõud“                                                             
Tiiu Bolzmann „Perekonna varjatud saladused“     

Õhtut viib läbi Katrin Joakit.                                                                          
Lõpetanud Moskva Süsteemsete lahenduste Instituudi rahvusvahelise konstellatööride kaheaastase koolitusprogrammi „Süsteemne-fenomenoloogiline teraapia ja nõustamine