Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Metameditsiini õpituba
16. jaanuar kell 18- 19.30


Kas oled kuulnud midagi metameditsiinist ja uskumustest?
Metameditsiini peamine tees ütleb, et haiguse tekkele eelneb peaaegu alati märkimisväärne emotsionaalne üleelamine, valus kogemus või šokk. Haiguse vastu võitlemine on omakorda stressirohke tegevus, mille käigus jääme pahatihti veelgi haigemaks... Haigus annab märku, et midagi on meie elus tasakaalust väljas.
Kuidas saada ja jääda terveks, vaatamata üleelamistele? Millised on meie uskumused ja mis roll on uskumustel?...
Metameditsiin ei välista midagi, kindlasti ei ütle metameditsiin, et klassikaline meditsiin, ravimid või kirurgiline sekkumine on halvad – mõnes olukorras on need vägagi õigustatud. Millistes? Ka ei ütle metameditsiin, et alternatiivne lähenemine oleks vale.

Metameditsiini õpituba annab hea võimaluse piiluda füüsilise ja vaimse tervise hädasid tekitavate emotsionaalsete põhjuste taha ning annab esmased juhtnöörid, kuidas hakata haiguste põhjusi lahendama, selleks, et terveks jääda. Tänapäeva kiire ja stressirohke elu toob palju lihaspingeid meie kehasse, mis kanduvad edasi meie psüühikasse, tekitades nii kehalisi kui psühholoogilisi haigusi. Oma nelja nõustamisaasta jooksul olen mõistma hakanud kui võimsat rolli mängib haigusest jagusaamisel meel.

Õpituba viib läbi Merle Parksepp (metameditsiini nõustaja; EFT III astme praktik, muusikaterapeut)Hind 7 eurot

Eelregisteerimine: merle212@gmail.com
või FB lehel
MTÜ Merolee