Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Alates 6. detsembrist on võimalik tulla EFT teraapiale või saada metameditsiinilist nõustamist
Reedeti kell 9-17

Täiendav info ja eelregisteerimine: merle212@gmail.com või tel 53543972
Terapeut Merle Parksepp


EFT teraapia tutvustus

EFT on energeetilise psühholoogia lihtne teraapiameetod, mis ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest. See on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid. Toimib nii füüsiliste kui psüühiliste teemade puhul. Teraapia ajal mõeldakse vastavale teemale ja samal ajal koputatakse või masseeritakse sõrmeotstega õrnalt ja kindlalt energiameridiaanide algus või lõpp-punktidel. Sedasi vabastatakse blokeerunud energia energiakanalites ja tasakaalustatakse energia liikumine kehas ja vastav emotsioon. EFT toimib ka siis, kui tegemist on aastatetaguse teemaga, mis siiani end aeg-ajalt meelde tuletab ja meile stressi, hirmu, viha, ärevust, valu jm sümptome põhjustavad.

Pikemalt saab EFT kohta lugeda EFT kodulehelt:
http://eft.ee
https://sites.google.com/site/merolee2012/noustamine

 
Metameditsiini nõustamise tutvustus
Metameditsiin on diagnostikavahend, mis aitab meil leida haiguste algseid tekkepõhjusi ja mõista, millises haigusprotsessi faasis me oleme. Ühtlasi võimaldab see meil ka teadvustada, kuhu oleme jõudnud oma isiklikul arenguteel.
Iga sümptom on tähenduslik protsess. Haigus annab märku, et midagi on meie elus tasakaalust väljas. Leides sümptomite taga oleva emotsionaalse konflikti/trauma/üleelamise, on Sul võimalus see emotsioon vabastada, oma tervenemist toetada ja olukorrast õppides enesest teadlikumaks saada.