Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Louise L. Hay kirjutistest inspireeritud film „Maalides tulevikku“ aitab märgata seda, kuidas meie endi valitud mõtted loovad meie elu.

Louise L. Hay film „Maalides tulevikku“ sarjast „Jutustusi igapäeva imedest“

Autorid: Louise L. Hay, Michael Goorjian

Kirjastaja: Hay House

Välja antud: Mai 2012

Film on tõlgitud eesti keelde ja subtitreeritud Parem Elu Koolitused poolt

 

Odavate üürikorterite kompleksi teisel korrusel elab Jonathan Page. Kunagise maineka maalikunstniku Page’i elu võttis dramaatilise pöörde pärast seda, kui ta haruldase haiguse läbi täielikult oma nägemise kaotas. Nüüd murendab mees oma kibestumisega nii enda kui naabrite elurõõmu. Page elab oma pisikeses maailmas, lahkub korterist haruharva ja on järeleandmatult tige kogu maailma peale. Ühel päeval märkab all õues aega veetvat 9-aastast Lupe Saldana Jonathani. Pühendununa oma unistuste Quinceanera kleidi jaoks raha kogumisele, pakub Lupe ennast väikese tasu eest Jonathanile abiliseks tema igapäevastel tegemistel ja majapidamistöödel. Läbi selle ettepaneku puhkeb õide esialgu võimatuna tundunud siiras sõprus. Lupe optimistlik süütus sulandab tasapisi müüri, millega Jonathan kiivalt oma purunenud elu kaitseb. Tüdrukukese rõõmus kohalolek purustab Jonathani kaitsekooriku ja paljastab hella südamega mehe, kelle elu on olnud täis tragöödiaid. Lupe juhtimisel avastab Jonathan enda jaoks elus uue ja värske perspektiivi, mille suunanäitajateks on headus, kaastunne ja armastus.


Film aitab inimestel mõista, et kõik on võimalik ja kunagi ei ole hilja, et oma unistuste ja annetega tegelema hakata. Väga tihti takerduvad inimesed oma vanuse, haiguse ja isiklike probleemide taha ja löövad elule justkui käega. See toob kaasa rahulolematuse iseenda ja teistega. Film aitab teadvustada inimese sisemist väge ja seda, kui tähtis roll meie elus on usul, lootusel ja armastusel. Ka kõige hullemast olukorrast on väljapääs ja keerulised olukorrad õpetavad meid kõige rohkem.

Osalustasu 8 eurot

Info ja registreerimine voluvoru@gmail.com või tel 5853 1062