Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINEMTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Tule sõlmi malasse oma soovid, unistused ja taotlused!
25. oktoobril 2020 kell 13


Mala, ehk teiste sõnadega palvehelmed, on kasutuses olnud tuhandeid aastaid. Neid on kasutatud abivahendina oma palvete/taotluste/soovide lugemisel ja väestamisel erinevates traditsioonides. Tänapäeval kasutatakse malasid ka väeka ja kauni ehtena, mis sobib kandmiseks nii naistele, meestele kui lastele.
Budistlikus traditsioonis kasutatakse peamiselt 108 palvehelmega malasid, kuid soovi korral võib kasutada ka 54 või 27 pärlit (viimast pärlite arvuga malasid kasutatakse küll pigem tänapäeval käe ümber kandmiseks või autos kasutatavates kaitsemalades).

Mala valmistamise protsess on alati nagu pikk meditatsioon, mis nõuab pühendumist ja kohalolu ning seekord salvestame igasse mala pärli vahele sõlmitud sõlme oma suurima unistuse, soovi, taotluse või palve. Selle protsessi tulemusel valmib väekas ehe, mis aitab sinu unistustel teoks saada.

Kasutatakse Kristallikeskuse looduslikke kristalle ning nendest valmistatud teraapia abivahendeid ning pärleid, milles on säilinud ka tervendavad omadused. Nii on ka meie maladesse minevad pärlid vaid looduslikud, inimese poolt kiiritamata, kuumutamata ning värvimata.
Töötoa hind on 15 eurot, lisaks mala materjali maksumus (sõltub valitud kristallidest ja vahedetailisest. Võimalus on kasutada oma malas ka Bali hõbedast vahedetaile, mis muudavad selle mala eriti väekaks – hõbe võimandeb kordades kristallide väge.

Töötuba juhendab Kaia-Liisa Reinut.
Registreerimine töötuppa voluvoru@gmail.com või tel 5853 1062