Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


9. septembril 2019 kell 18 oled oodatud uudistama ja proovima
FITLINE ja BEAUTYLINE tooteid!


Oleme ise mõni aeg neid nüüd kasutanud ning tulemused on kiired ja vägevad.


Fitline tooted on loodud koostoime põhimõttel, toodetud NTC kontseptsiooni alusel ehk töötavad rakuenergial. Nutrition Transport Concept®, mis tarnib toitaineid täpselt siis, kui neid vajatakse ja kus neid vajatakse - rakutasandile, seest ja väljast - tõeline ainulaadne kontseptsioon.
Beautyline tooted toetavad naha sidekude seestpoolt oma spetsiaalsete vitamiinide ja mineraalide kombinatsiooniga, et anda nahale elastsus, vastupidavus liikumiseks ja tervislikuks toimimiseks.
Toidulisandid FitLine ja kosmeetika BeautyLine on saadaval pea 40 riigis (sh Lätis ja Leedus, kahjuks siiani veel Eestis polnud). Tooteid ei saa jaemüügist, vaid tellida ja osta Interneti kaudu, meie turustajate või otsemüügikeskuste kaudu.
Kõik tooted on patenteeritud, kliiniliste uuringutega tõestatud toimega ning vastavad rahvusvahelistele kvaliteedi normidele, omavad turvalisuse sertifikaati, neil puudub otsene konkurents
Aastaid on FitLine olnud paljude maailma tippsportlaste esimene valik. Nad on veendunud FitLine'i kasutajad, kes usaldavad tooteid oma isikliku parima jõudluse parandamiseks. Nende suur usaldus FitLine'i vastu põhineb suuresti PM-Internationali vabatahtlikul kohustusel lasta regulaarselt kontrollida FitLine'i tooteid dopinguga seotud anaboolsete androgeensete steroidide osas.

PM-International AG on üks Euroopa suurimaid otseturunduse ettevõtteid tervise, heaolu ja ilu valdkonnas. Asutatud 1993. a Rolf Sorg poolt, kes on ka praegu pereettevõtte tegevjuht. Ettevõtte peakontor asub Luxembourgis.

Oled väga oodatud, sest tänu Fitlinele on võimalus luua Võrru ka mitmed töökohad. Kõik sõltub nüüd meist endist- tooted on nii head, et patt oleks neid lähedastele ja sõpradele keelata.

Kutsu sõber kaasa ja saa teada seda, mida meie juba teame!

Info ja registreerimine voluvoru@gmail.com või sõnumites.
Osaluspanus 2 eurot.