Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Kuidas kasutada joogapraktikat iseenda kuulamiseks ja muutuse soodustamiseks? Kuidas leida üles ning vabastada emotsioone ja iseendale suunatud vastupanu?
Läbi intensiivsete tehnikate süüvitakse iseendasse, liigutakse läbi lahtilaskmise, loomise ja hoidmise, enesekindluse ja -väärtuse kasvatamise. See saab olema viljakas pinnas järgmiseks sammuks su teekonnal. Harjutuse alguses seatakse täpne kavatsus, ei teoretiseerita, vaid tehakse reaalselt sügavat tööd.

Workshopi liik:
intensiivne tehnikate kogemine ja töö iseendaga

Kellele:
Workshop sobib joogateraapia õpitubade seeria läbinutele tehnikate ja teooria kinnistamiseks ning on oodatud ka kõik uued, kes soovivad kogeda, kuidas joogatehnikaid kasutada teadlikult iseenda toetamiseks ühes pikas järgnevuses. Alustajad, õpilased ja õpetajad.

Toimumise aeg, koht ja hind:
Pühapäev, 29.september 2019, 11:00-14:00
Võluvõru Koolituskeskus, Räpina maantee 12, Võru
€ 30, tasumine sularahas kohapeal

Registreerumine:
pane tähele, et registreerumine läbi vormi tagab sulle koha workshopil (täidetud vorm saadetakse sulle emailile, mis on ka esialgseks koha kinnituseks) ja mittekohaleilmumisel jääb keegi kohast ilma. Paar päeva enne kohtumist saad oma emailile viimase info toimuva kohta.

Ettevalmistus:
eelmisel päeval joo palju vett ja kuni workshopini einesta kergelt, et keha liikuda saaks, samas niivõrd piisavalt, et nälg kolme tunni jooksul segama ei hakkaks. Võimaluse korral ole omaette. Kui oled kogenud, puhasta hommikul nina soolalahusega (jalneti), tee 3 ringi kapalabhati/bastrika hingamist ja nadi sodhana/aniloma-viloma pranayamat. Riietu mugavalt vastavalt temperatuurile, liigume palju, kuid ka istume. Kaasa puhas vesi, joogamatt (koha peal on ka), pastakas ja märkmik kirjutamiseks. Mõtiskle enne, millist probleemi või elu osa soovid sellel korral uurida ning mille kohta iseendalt vastuseid saada.

Joogaterapeut Manu
Tegeleb Ashtanga jooga filosoofia, ashtanga vinyasa jooga meetodi (Lino Miele õpetuste järgi) ja joogateraapiaga (Sri T. Krishnamacharya’lt ning Sri Yogendraji’lt). Neid meetodeid, õpetusi on ta õppinud ja kogenud peamiselt Indias oma õpetaja Lino Miele juures ja maailma vanimas joogainstituudis The Yoga Institute (Mumbai) (joogateraapia ja -filosoofia kursusel) – see kõik kokku on üks võimalik elule lähenemise viise.

Lisainfo:
info@manu.yoga
55564148

www.manu.yoga