Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv




     
        
       
          





 


               
 


 


         

   Võluvõru



doTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE




MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartner



http://www.eenet.ee/EENet/






23. mai 2019 kell 18-20
III osa
Värvide mäng sinu riietes. Isikliku imidźi loomine riiete värvi, maniküüri, soengu, meigi ja ehete abil!

Oled sa kunagi mõelnud, et miks tahad ühel päeval riietuda valgesse ja musta, aga teisel päeval haarad riidekapist erkpunase pluusi ja musta seeliku vägagi sõjaka liigutusega? Mis toimub sinu sees, kui hommikul garderoobi avad ja lased pilgul libiseda üle oma riiete. Langetad silmadega valides otsuse ja võtad kapist selle päeva värvid. Mida need värvid täna sinu ellu toovad? Sellest räägimegi järjekordsel „Ilu Feng Shui“ loengul.

Loengul saad teada
• riietuses kasutatavate värvide mõju sinule. Võid oma päeva
rikkuda, kui kasutad konfliktvärve.
• värvide tähenduse, kui kohtud esimest korda teatud inimesega. Näed kohe, kas seda suhet on mõttekas edasi arendada või mitte.
• oma GUA ehk trigrammi numbri ja tutvume sinu heksagrammidega, et teada saada, millised on sinu imidźi värvid. Selle põhjal saame teada, mida saad imidźi abil oma ellu tuua: karjääri, armastuse, tervise, raha, sõbrad ja reisid, lapsed ja loomingu, õpingud või reputatsiooni.
• mida sinu heksagrammid soovitavad;
• millised on sinu imidźi riiete värvid;
• milline on sinu imidźile vastav maniküür;
• kuidas peaksid ennast meikima imidzi kohaselt;
• millist soengut eeldab sinu imidź;
• milliseid ehted tugevdavad sinu imidźit.

Loengu tulemusena omad teadmisi, millised värvid loovad kooskõla ja millised konflikte, saad ennast alati riietada harmoonia värvidesse. Sellest hetkest alates ei tõmba sa endale probleeme ligi riiete värvi tõttu.
Kui aga oled meeleolus, et tahadki kõikide pilgud ja mõnede kadedad sähvatused endale tõmmata, siis tead, kuidas seda riiete värvi abil saavutada.
Oskad luua endale imidźi vastavalt sellele, mida soovid oma ellu tõmmata. See on toredat avastamisrõõmu pakkuv loominguline tegevus.

Kas oled valmis seda kõike õppima!
Koolitaja: Heli Vaab, klassikalise Feng Shui nõustaja. Heli on õppinud rahvusvahelise Feng Shui meistri, Nadezda Bezpalova, käe all palju aastaid.
Registreerimine voluvoru@gmail.com
Osalustasu 20 eurot