Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Kutsun Sind osalema unikaalsele, kolme osalisele, Iidsete tarkuste loengule!
II OSA: Millest kõnelevad Sinu käed ! Millest kõneleb Sinu juuste ja silmade värv!


NB! Kui Sa ei saanud osaleda eelmisel loengul, siis nüüd tule ikka! Need loengud ei ole omavahel ühendatud.

Tegemist on ainulaadsete teadmistega. Kasutades neid teadmisi, võid märkimisväärselt parandada oma elu ja edukust. Õigesti loodud meigi, maniküüri, soengu ja värvide abil võid oma ellu meelitada mitte ainult partneri, vaid ka rahalise edu, karjääri kasvu ja loomingulise realiseerumise.
Sa tahad midagi oma elus saavutada, tahad midagi luua. Lähtudes oma soovist võid endale teha just niisuguse maniküüri või juuste värvi, mille puhul universum abistab Sind selle soovi täitmisel. Sa saad lihtsate vahenditega tõmmata oma ellu just vajalikud energiad. Ma õpetan Sulle seda. Elu muutub põnevaks.
Hakkame vaatama võimalusi, millise maniküüri või pediküüri ( küüne kuju, värvi, täiendavad detailid), sõrmused või tätoveeringud Sa võid valida teatud elu aspektide jaoks. Kõrgemad jõud, vaadates Sinu käsi, näevad, mida Sa küsid või mida tahad universumile öelda.
Sellel loengul saad Sa teada ka seda, millise probleemi toob Sinu ellu murtud sõrmeküüs, sõrme vigastus või sisselõige.
Lektor Heli Vaab

Osalustasu 20 eurot
Registreerimine voluvoru@gmail.com või tel 5853 1062 kuni 23.04.19

Heli Vaab on
klassikalise Feng Shui konsultant, omab sertifikaati eluruumide harmoniseerimisel ja aktiveerimisel , äriruumide harmoniseerimisel, karmapasside koostamisel, ilu feng shui`s, edu koodi arvutamisel ja numeroloogias. Runoloog, Reiki meister, omab sertifikaati reinkarnatsiooni seansside läbiviimiseks.
Pikaaegne praktika karmapasside koostamisel , mille kaudu saab teada, kuidas oma elu õigesti elada. Nõustamine ruunidega.
Heli on õppinud ja praktiseerinud klassikalist Feng Shuid õpetaja Nadezda Bezpalova juures. Nadezda elab Odessas ja on rahvusvahelise klassi Feng Shui meister ( õppinud Moskvas ja seejärel 10 aastat Hiina meistri Van Er eratundides Hiinas), Reiki grand-meister, Ruunide Ordu peapreestrinna, Odessa vaimsete praktikate keskuse "Juznaja Zvezda" juhataja, 14 raamatu autor, meditsiinilise ja psühholoogilise kõrgharidusega.