Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Kutsun Sind osalema unikaalsele 3- osalisele Iidsete tarkuste loengule!
I OSA 19. märtsil 2019 kell 18-21
Millest kõneleb meie nägu!

 
Tegemist on ainulaadsete teadmistega. See on arusaamine oma saatusest, sellest, mida inimene saab kaasa sündides. Aga kasutades teatud teadmisi, võib märkimisväärselt parandada oma elu ja edukust. Õigesti loodud meigi, maniküüri, soengu ja värvide abil võib oma ellu meelitada mitte ainult partneri, vaid ka rahalise edu, karjääri kasvu ja loomingulise realiseerumise. Sellel loengul räägime märkide lugemisest näol, sünnimärkide ja kortsude tähendusest. Näos on laiali paigutunud piirkonnad, mis vastutavad meie edu, kuulsuse, armastuse, laste, tervise, reputatsiooni eest. Ükskõik milline sünnimärk, laik, karvake meie näos, arm, väike põletusmärk – mängib väga tähtsat rolli. Need peegelduvad meie elus teatud aastatel ja kindlaksmääratud aspektides.
Peale selle loengu läbimist pole miski enam endine. Te vaatate inimesi enda ümber hoopis teisiti. Te teate nendest väga palju ja nad ei saa seda varjata.
Võta palun kaasa väike peegel, et oleks võimalus soovi korral oma näos üht- teist kontrollida. Tarkuste ülesmärkimiseks on soovitav võtta kaasa märkmik!
Märkidest räägib Heli Vaab.
Heli on õppinud praeguseks üle kolme aasta klassikalist Feng Shuid Odessa õpetaja Nadezda Bespalova juures.
Nadezda elab Odessas ja on rahvusvahelise klassi Feng Shui meister ( õppinud Moskvas ja seejärel Hiina meistri Van Er eratundides Hiinas), Reiki grand-meister, Odessa vaimsete praktikate keskuse "Juznaja Zvezda" juhataja, 17 raamatu autor, meditsiinilise ja psühholoogilise kõrgharidusega.

Osalustasu 20 eurot (sisaldab ka teelauda).
Palun anna oma tulekust kindlasti teada hiljemalt 17.03.2019 voluvoru@gmail.com või tel 5853 1062