Eesti English Русский
   
«
»

     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Konstellatsioonimeetodi töötuba 28. VEEBRUARIL 2019 KELL 18
 
Rühmateraapia konstellatsioonimeetodit iseloomustab väga hästi lause: „Kõigel mis on olemas, on midagi, mis oli enne.”
 
Me kõik oleme osa süsteemist. Konstellatsiooni teraapia lähtub arusaamast, et igas süsteemis valitseb kord. Süsteemiteooria kohaselt muutus ühes süsteemis põhjustab automaatselt muutuse kogu süsteemis. Perekonstellatsioonid teevad nähtamatud sidemed nähtavaks, aitavad igal pereliikmel leida oma koha ja pidada lugu kõigi pereliikmete kuulumisest peresüsteemi hulka.
Perekonstellatsiooni kaudu on võimalik näha seoseid ja kordusi, mis kanduvad edasi põlvest põlve ja mida nimetatakse süsteemseks alateadlikuks seotuseks.
Fenomenoloogiline meetod (konstellatsioonid) põhineb morfogeensetel väljadel ja näiteks selliste väljade abil toimub looduses lindude ränne ning kalade liikumine kudemiskohtadesse (kohtadesse, kus nad on sündinud, kus on toimunud Loomine).

Töötoas saavad kõik soovijad teha konstellatsioonimeetodil lühiharjutusi ehk disaine, mis võimaldavad meil näha seda, mis tegelikult toimub meie erinevate suhete või olukordade pinna all. Me ei lähe töötoas pikemasse töösse, kus olukorda muuta, kuid tihti on väga suur väärtus sellelgi, kui meil on võimalik näha pilti, mis toimub. Selle põhjal saame me oma elus teha teadlikke muutusi ja valikuid.
 
Töötoas saab soovi korral vaadata nt järgnevaid olukordi:
 

  1. Keerulised suhted partneritega, lastega, vanematega, õdede/vendadega, töökaaslastega.
  2. Tugevad seletamatud tunded (hirm läheduse ees, armukadedus, ärevus, viha, süü, kurbus), mis hoiavad justkui ilma nähtava põhjuseta meid oma võimuses.
  3.  Valikute tegemine oma elus.
  4. Haigussümptomid ja nende emotsionaalsete põhjuste tuvastamine
  5. Rahaga seotud hirmud
 
Töötoa algus kell 18.00 ja kestvus on 3  tundi.
Osalejate arv on piiratud – max 11 inimest, et igaüks saaks soovi korral vaadelda enda jaoks olulist situatsiooni.

Palun kindlasti registreeri oma osalus kirjutades e-mailie shivani@armastusest.ee

Kui mingil põhjusel selgub, et sa siiski ei saa osaleda, kuigi oled registreerinud,  siis palun anna sellest võimalikult kiiresti teada, et keegi teine saaks soovi korral võimaluse osaleda.
Töötoas osalemise panus 15 eurot
 
Töötoa läbiviija Agnes Itse. Õpin teist aastat Moskva Süsteemsete Lahenduste ja Konsulteerimise Instituudi all konstellööriks. Õppeperiood on olnud mulle väga väärtuslik enesearengu aeg, et näha, kuidas kõik, mis meie elus toimub, on seotud millegagi, mis kunagi on olnud. Olles ise vaatlejana või asendajana konstellatsiooniväljal, on toonud väga palju taipamisi omaenda elu kohta ja mõistmist teiste inimeste eluteede suhtes.
Olen varasematel aastatel läbinud erinevaid teraapiakoolitusi ning hulgaliselt tantrakursusi, mis kõik on osutunud praeguse tegevusvaldkonna jaoks väärtuslikeks kogemusteks. Teen praeguseks ka intuitiivseid eraseansse - Valguskeele ja armastuse puudutus.
 
Oled südamest oodatud!