Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Sõbrapäeval, 14. veebruaril 2019 kell 18 olete oodatud Võluvõrru koos sõpradega mõnusale teeõhtule!
Külas on Feng Shui meister Heli Vaab, kellel on seekord taas põnevad teemad meile rääkida.

Räägime Sinu suurimast varast- tervisest ja Sinu igapäevasest heaolust läbi positiivsete ja negatiivsete energiasuundade, mis Sinu elu pidevalt mõjutavad. Tervena elatud aastaid on alati väärtustatud, kui üht kõige ihaldusväärsemat saavutust elus. Hea ja positiivne energia toob endaga kaasa imelised suhted, suurepärase tervise, ärivõimalused. Arutame, kuidas saab selle kõige saavutamiseks kodu ja töökoha energiaid muuta. Kuidas tagada, et pääseks liikuma just Sulle parim energia, mis aitab parandada ja hoida Sinu tervist ja suhteid.
Räägime palju ka unest. On ilmselge, et uni on kasulik. Isegi kui Sa unetoimet ei mõista, tead, et olles pikka aega magamata, tunned end kohutavalt. Arutleme, milline peaks olema magamistuba ja mis Sinu und mõjutavad. Uurime, kuidas on see võimalik, et voodi asukoht mängib üht tähtsaimat rolli Sinu elus.

Leiame tabelist Sinu GUA ehk trigrammi numbri ja saame teada, kas Sa oled idapoolne või läänepoolne inimene ja millised ilmakaare suunad Sind aitavad. Räägime suundade mõistest, kuna kõik nad on erineva tähendusega.
Õpime, kuidas GUA numbrit arvutada kõigile pereliikmetele ja kuidas Sa saad läbi nende omandatud teadmiste tuua kogu perele hea stabiilse elu.
Peale vestlusringi on sul teadmised, et kasutada saadud soovitusi oma kodus, töökohas- tekitamaks seal soodne energia ja seeläbi pereliikmete ja töökaaslaste heaolu. See kõik on imelihtne!

Heli Vaab on omandanud need teadmised aastatepikkuse õppimise käigus Nadezda Bezpalova käest. Nadezda elab Odessas, Ukrainas ja on rahvusvahelise klassi Feng Shui meister ( õppinud Moskvas ja seejärel 10 aastat Hiinas, sealse meistri Van Er eratundides ), Reiki grand-meister, Odessa vaimsete praktikate keskuse "Juznaja Zvezda" juhataja, 17 raamatu autor, meditsiinilise ja psühholoogilise kõrgharidusega.

Teeõhtu on laudadega, pakume sõbrapäevateed ja pirukat (pole keelatud ka endal midagi kaasa tuua :)
Kutsu kaasa head sõbrad ja tule veeda üks tore õhtu!

Osalus 20 eurot.
Anna palun oma tulekust kindlasti teada hiljemalt 12. veebruariks voluvoru@
gmail.com/ tel 5853 1062/ FB sõnumites, et saaksime Sinuga arvestada!