Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/ 
Näojooga on naturaalne meetod, et vähendada kortse ja parandada oma väljanägemist näo-, silma- ja kaelalihaste treeninguga. Näo- ja kaelalihased, nagu kõik muud lihased, vajavad regulaarset treeningut, et püsida elastsed ja toonuses. Regulaarne võimlemine näolihastega muudab need tugevamaks, mistõttu vähenevad kortsud ja aeglustub uute kortsude tekkimine. Näomassaaž, mille võtteid tunnid sisaldavad, parandab verevarustust näos, vähendab lihaspingeid ja akupunktuur aitab vähendada stressi. Kolme tehnika koos kasutamine tugevdab lihaseid,parandab verevarustust ja suurendab kollageeni tootmist, mistõttu vähenevad kortsud. Lisab teie näole sära ja annab rõõmsama ilme. 

Danielle Collins’i näojooga meetod on eriline selle poolest, et lisaks harjutustele õpitakse enesemassaaži, akupunktuuri ja lõdvestamise tehnikaid, samuti sisaldavad tunnid nõuandeid üldiseks heaoluks (toitumine, hea uni, nahahooldus jne).

Näojooga sobib igas vanuses inimestele ning on väga soovitav eriti alates keskeast. Samuti on see kasulik neile, kellel on olnud kerge insult, näonärvi halvatus või esineb näo poolte erisus.
Alustada pole kunagi hilja ning see naturaalne moodus parandada oma välimust sobib igas eas ja vanuses inimesele. Esimesi tulemusi on märgata isegi juba pärast 2 nädalast harjutuste tegemist. 

Õpituba toimub 1. novembril 2018 kell 17.30-19
Seda viib läbi Heivi Herne (Danielle Collinsi treenerikoolituse läbinud litsenseeritud õpetaja)

Osalustasu 15 eurot.
Vajalik on eelregistreerimine voluvoru@gmail.com või tel 5853 1062

Õpituppa palume tulla mugavate riietega. Harjutused viiakse läbi istudes kas toolil või võimlemismatil. Sellel päeval mitte kasutada nägemise korrigeerimiseks kontaktläätsi, võimalusel tulla ilma meigita.
Kaasa on võimalik soetada vajalikke juhendeid, vahendeid.