Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Teisipäeva hommikuti on võimalus kogeda Kundalini joogat koos keha äratavate soojendusharjutustega, et oleksid valmis võtma vastu uut päeva, uusi algusi ja sellega kaasnevaid piiramatuid võimalusi!

Läbi kundalini jooga tunned ühendust iseendaga, lased lahti vanast ja viid enda meele ja keha kooskõlla.
Kundalini joogat nimetatakse teadlikkuse joogaks, kombineerides spetsiaalseid joogaharjutusi (kriya), hingamistehnikaid ja mantrate loitsimist, kus saavutad enda kõrgema minaga võimsa ühenduse. Lisaks lõdvestab ja uuendab Kundalini jooga närvisüsteemi, mis aitab stressi, läbipõlemise, vaimsete häirete ja sõltuvuste puhul ja emotsionaalsete blokkide vabastamisel. Samuti võimaldab see hormoone tasakaalus hoida, puhastab lümfisüsteemi ja parandab vereringet ning hoiab immuunsüsteemi tugeva, et vastu pidada pidevas ilmastiku muutumises. Võimalusi on tegelikult piiramatult! Kundalini jooga on võimas tervendaja ning sobib kõigile sõltumata vanusest, taustast ja olemusest .. iga hetk on uus võimalus end elu voolamisele anduda, usaldada ja tervitada uut mina!

Mai Brit on maailmarändurist Kundaliini-Vinyasa joogaõpetaja ja ravitseja (reiki, Access Bars, innerdance). Jooga tuli tema ellu Dubais, kus ta vajas tõuget, et hetkelisest madalseisust välja tulla. See maagiline kink tõi endaga kaasa teadlikkuse, keha-vaimu-meele kooskõla ja imelise tasakaalu. Kundalini jooga aga viis ta veelgi sügavamale, aidates energeetilisi blokke vabastada ja tõelise, kõrgema olemuse avastada, et läbi selle elada ja elu teadlikult nautida. Siis asus ta Taisse elama ning õppis seal reikit ja shamaanilikku ravimeetodit innerdance. Olles tagasi Eestis astus tema ellu Access Bars. Täna soovib ta aidata läbi nende ravimeetodite kõiki, kes tunnevad end valmis olevat ja soovivad olla enda keskmes, õndsas rahus ja vabad kõigest, mis neid nüüd ja praegu enam ei teeni. 
Mai Brit annab jooga- ja ravisessioone üle Eesti; rohkem infot leiad 
http://www.maihealing.com. 

Kanna mugavaid (naturaalsest materjalist) riideid; võta kaasa matt/vaip/lambanahk ja võimaluse korral pleed. Soovi korral kata pea salli/rätiga
Osalus 10 eurot
Palume anda oma tulekust teada hiljemalt esmaspäeval kella 18-ks voluvoru@
gmail.com/tel 5853 1062 või FB sõnumites.