Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Juunikuu viimasel reedel oled oodatud Võluvõrusse doTerra uute toodete koolitusele ning infopäevale, kus jagatakse infot doTerra põnevate uute toodete kohta, mis on peagi kättesaadavad ka meie Eesti turule. Lisaks peatume ka doTerra eetilisel poolel ning räägime ka doTerra sturktuurist ning võimalustest, sinu individuaalsest arengust ja kasvamisest läbi doTerra. Jagame infot, kuidas sa saaksid läbi viia oma edukat doTerra klassi.

doTerra koolituse viivad läbi Kersti Dennis ehk Amira Las Vegasest ja doTerra koolitaja Triin Katriin. 

Kui see kõik sind köidab, siis registreeru võimalikult kiirelt, kuna kohtade arv on piiratud!

Oodatud nii doTerra liikmed kui ka uued tulijad, kes soovivad doTerra kohta rohkem infot saada, tule, kuula ja saa osa!

Osaluspanus: 10 eurot doTerra liikmele, (veel) mitte liikmetele 15 eurot 

Võta kaasa väikene tervislik snäkk ühisele lauale! Õhtul ka tänuüritus ühise kohvilaua taga, kus täname kõiki Võrumaa tegijaid oma panuse eest doTerrasse.

Registreeru: inspiratsioonikoolitused@gmail.com või tel 52 65 432
voi voluvoru@gmail.com


---

Kersti Dennis ehk Amira on IIN sertifitseeritud holistilise tervise terapeut ja koolitaja, keda laiema üldsuse ees teatakse ja tuntakse kui tunnustatud professionaalset kõhutantsijannat. Tema oli see eestlanna, kes ühest esimestena kodumaale doTerra imelisi õlisid tutvustas ning tänaseks on sellest kasvanud hulgaline seltskond inimesi, kes doTerrast lugu peavad. Kesti Dennis on väga suure doTerra tiimi juht ning on hetkel doTerra Silver astmel. Tema imepärane töö on aidanud paljusid eestlasi arendada end läbi doTerra imelise maailma, saades parema enesetunde, heaolu ning teadmise, et doTerra võib tuua palju imelisi elumuutusi. Sellest kõigest ja paljust muust Kersti Dennis ka koolitusel räägib, tule ja saa sellest kõigest osa! 

Triin Katriini teatakse meditatsioonide ja vaimsete kursuste juhendajana, kelle suur armastus Võrumaa vastu teda siia piirkonda juhatas eelkõige läbi oma vaimsete kursuste ning nüüd ka toonud Võrumaa inimesteni doTerra imelisi teadmisi. Nüüd tänu usinatele tegijatele on ka siin kandis kasvanud päris suur seltskond doTerra armastajaid. Triin Katriin on läbi viinud hulganisti doTerra koolitusi Võrumaal, üle Eesti ning mõned ka väljaspool Eestit ning annab enda nõuandeid ja räägib oma kogemusest, kuidas on hea läbi viia üht mõnusat doTerra klassi.
Tule ja õpi elavast kogemusest!