Eesti English Русский
   
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
     
        
       
          

 


               
 


 


         

   VõluvõrudoTerra eeterlike õlide 
HEAOLUNÕUSTAMINE
MTÜ Võluvõru on Eesti Töötukassa
koolituskaardi koostööpartnerhttp://www.eenet.ee/EENet/


Rahast rääkimine on igapäevaelus keeruline teema ning paljudel inimestel on pigem mure raha olemasolu pärast. 
Millist tulevikku Sina tahad – kas pigem arvestad sellega, et tulevikus ootavad rahalised mured või ootab Sind selline elu nagu Sa tahad? Kui Sina ei kontrolli oma elu ja oma rahalist seisu, siis kontrollib raha Sind!

Alustame Võluvõrus investeerimisalaseid õhtuid NAISTELE, et saada teadlikumaks, õppida teadjamatelt, kogenumatelt ning julgustada tegema esimesi samme rahalise vabaduse suunas.

25. mail kell 18 
Investeerimiskuld ja väärtpaberid

Trendid maailmas näitavad, et üha rohkem ja rohkem ostavad eraisikud üle maailma investeerimiskulda- miks see nii on? Üks põhjus on muidugi kulla aastatuhandeid säilinud unikaalsuses ning teine interneti ja tehnoloogia kiire areng, mis on selle võimaluse toonud miljonite inimesteni. Oluline on, et ei pea tänast päeva ja tulevikku kindlustama säästes raha oma igakuistelt sissetulekutelt.

Naisinvestorite ring on Eestis laienemas ning järjest enam alustavad ka naised oma võimaluste piires investeerimist, milleks on palju erinevaid võimalusi.
Oluline on suhelda nende inimestega, kes omavad teadmisi ja kogemusi ning on nõus neid jagama! 
Seekord jagab neid Kaire Tervo.

Kui Sind teema kõnetab, siis tule joo koos meiega tassike teed ja saa juurde uusi teadmisi, tuttavaid ja loo oma tulevik ise!

Osaluseks võta kaasa 3 euromünti!
Anna oma tulekust märku hiljemalt 24.05 voluvoru@gmail.com või tel 5853 1062