Eesti English Русский
         
        
       
            doTERRA
         eeterlike õlide
   HEAOLUNÕUSTAMINE    


EENet 


               
 


 


         
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Meie KINKEKAARTKui soovid saada infot meie infolisti kaudu, siis saada palun oma meiliaadress voluvoru@gmail.com!

   VõluvõruBroneeri oma kalendris varakult juuni viimane nädalavahetus, kus kohtume Põlvamaal Põdra majas, et mõnusas koosolemises läbi viia Ingelliku Reiki suvelaager! 

Suvelaagri viivad läbi Inglireiki õpetajad Ita-Riina Pedanik ja Triin Katriin ja terves meie grupis valdab mõnus, vaba ja rõõmust pakatav energia. 

Suvelaagris me:
* Teeme puhastavaid inglimeditatsioone
* Kanaldame, tajume, õpime selgelttajumist, nägemist
* Teeme praktikat silmaklappidega, tajumise- ja tunnetuse harjutused 
* Teeme pika mõnusa meditatsiooni helikausside muusikaga
* Laulame pühasid mantraid 
* Põnev inglikaartide harjutus 
* Valmistame ehteid enda soovi järgi 
* Teeme võimsa vabastava tantsu koos tulerituaaliga maaemale
* Oleme looduses, ujume järves, käime saunas, valmistame väliköögis mõnusat värsket toitu ja puhkame
* Lisanduvad jooksvad tegevused! Ja laagri kava võib veel muutuda! 

Laagri hind: Laagri hind: eelregistreerudes enne 30. märtsi 145€, hiljem 175€; koha kinnitamiseks tee tagastamatu ettemaks 45€ Slow Living OÜ kontole (EE262200221042664063), selgituseks: juuni laager Põlvamaal. 

Hinna sees: 2 ööbimist reedel ja laupäeval, saun laupäeva õhtul ja laagri kava. Ainukese asjana tuleb juurde kristallehete materjalide maksumus. Kuna sel korral teeme väiksemais ehteid, siis tead umbes arvestada (kaelaehteid, käe- ja jalavõrusid, kõrvarõngaid). Valmistatud ehtes teeme laupäeva õhtul tuletantsu. 

Sel korral teeme söögid ise - lepime selle eraldi kokku enne laagrit, kes mida võtab! (tekitan selleks eraldi meilivestluse vahetult enne laagrit). 

* Ehete valmistamine. Sel korral võtame aega erinevate kristallehete valmistamiseks ja igaüks saab valmistada endale soovikohase ehte - kaelaehte, kõrvarõngad, käevõru, jalavõru, peavõru või mis tahes sinu jaoks on oluline ja tähtis. Ehete valmistamine on rituaalne tegevus, millega pühitseme oma väge ja teadlikkust. Ehted on sinu jaoks kaitsvad ja rituaalsed, millesse paned sisse soovid, mida see ehe sinu jaoks tegema peaks.

* Vaimsed praktikad laagris avardavad sinu meeli ja aitavad sul kogeda ennast millegi enamana. Praktikad on jõukohased igaühele, nii neile, kes on praktiseerinud vaimsust kui ka neile, kes ei ole praktikatega palju kokku puutunud. Oleme vabas ja väestatud õhkkonnas, kust igaüks saab seda, või saab vastuseid iseenda teekonnal olemise toetamiseks.

* Rituaalne tuletants. Sel korral tantsime õues, vabas õhus ja teeme tantsueelselt ka imeilusa maaema kummardamise rituaali. Me pühitseme sellega kõike elavat ja saadame oma armastust nii maaemale ja võtame vastu tema sügavat toetust ja väge. Tantsime end vabaks ja võimsaks ja tunneme end loodusega kui üks, võttes vastu kõikide elementide toetust ja väge.


Registreerumine:
Triin Katriin 
inspiratsioonikoolitused@gmail.com
tel +372 52 65 432